PAYKWIK - PAYKASA - Güvenli Epin Kart

Paykwikk.com üzerinden alışverişiniz sırasında bilmeniz gereken yasal sorumluluklarınız..

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Paykwikk Kart Yasal Uyarı: Şirketimiz tarafından satış ve pazarlaması yapılan Kartlar sadece yasal amaçlarla ve hukuka uygun bir şekilde kullanılabilir. Haksız menfaat elde etmek için doğru olmayan beyanlarda bulunarak, sahte isim ve kredi kartı kullanmak gibi eylemler ile şirketimizin ve ticari faaliyetimizin suç teşkil eden eylemlere aracı kılınması cezai sorumluluk doğurur. Şirketimiz bu tür eylemlere engel olmak için şikâyette bulunmak gibi uygun göreceği tedbirleri almaya yetkilidir.

1. Şirketimiz, tarafımızdan sağlanan Kart şifresi ile ödemesi gerçekleştirilen ürünler ve hizmetler ile bunların sağlayıcıları, satıcıları üzerinde denetime sahip değildir. Paykwikk Ltd. Şti. ile birlikte iş yaptığınız Satıcının bir işlemi gerçekten tamamlayacağının veya bunun için yetki sahibi olduğunun garantisini veremez.

2. Şirketimizden temin ettiğiniz Kartı kullanımınıza ilişkin işlemlerinizde, kullanım amacınız göz önünde bulundurulmaksızın ilgili kanunlara uymak sizin sorumluluğunuzdadır. Ayrıca bu Kabul Edilebilir Kullanım Politikası’nın şartlarına bağlı kalmanız gerekir.

Dolayısı ile PAYKASA veya PAYKWIK kart alımlarınızda tüm yükümlülük sizlere aittir. www.paykwikk.com sitesinin tek sorumluluğu sizlere kullanım kartınızı temin etmektir.