PAYKWIK - PAYKASA - Güvenli Epin Kart

Paykwik kartı nedir, nerelerde kullanılır ve güvenlik ile ilgili merak ettikleriniz..

Paykwik Nedir?

Paykwik Nedir?

Paykwik kart özellikleri ve avantajları sayesinde ülkemizdeki kullanıcılarını arttırmıştır. Kullanıcılarına birçok kolaylık ve güvenli hissi sağlamasının bunda payı yüksektir. Paykwik hızlı olması yanında güvenilir bir sistemdir. Bu sayede kart ödeme işlemleri öncesi ve sonrasında kullanıcılara sıkıntı yaratmamaktadır. Paykwikk.com sitemizden canlı destekle veya whatsapp hatlarımızla kolayca paykwik kart satın alabilirsiniz.

Paykwik kart kullanıcılarını işlemler sırasında sıkıntıya sokmaması ve güvenilir olmasından dolayı, tüm kullanıcılara hitap eden ve istenilen sonuçlara ulaşılmasını sağlayan bir ödeme sistemidir. Paykwik kart avantajlarından biri de, yapılacak alışverişlerde limit tanımlayarak güvenli bir ödeme platformunu kullanıcılarına sunmasıdır

Kullanımı Çok Kolay

Yaşamımızda alışveriş yapmak insanlığının bir parçası haline gelmiş durumda ve kazançlı alışveriş içinde çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Bu seçeneklerin içerisinde en çok yaygın olanı ön ödemeli kartlar (yani Preapid Card) gün geçtikçe hızla artmaktadır. Ön ödemeli kartların hızla yayılmasının maksadı ön ödemeye sahip olması ve kimlik bilgileri verilmeden güvenli bir alışveriş yapma olanağı sağlamasıdır. Peki bu ön ödemeli kartların hangi çeşitleri vardır ve hangi kart daha avantajlıdır bunlara açıklık getirelim. Dünya üzerinde 15 bin`den daha fazla olan internet sitelerinde kimlik bilgilerinizi paylaşmadan ön ödemeye sahip olan güvenli alışveriş yapma imkanını sunuyor. Paykwik kart ilk çıktığı zamanlarda İngiltere`de satılmaya başlamış ve kullanımının basit olması, güvenli alışveriş yapabilme gibi avantajları sunması sebebi ile dünyada hızla yayılarak Avrupa ülkelerinde de kullanıma aktif hale gelmiştir. Hızla yayılmasının başlıca nedeni ise, günümüzde alışverişlerin kredi kartı ile yapılması ve bu zaman kişisel bilgilerinizin başka kişilerle paylaşılması ve bu bilgilerin kötü niyetli kişilerin eline geçmesi durumunda, internette alışverişin daha da güvensiz bir hal alması sebebi ile sanal kartlar tercih edilmektedir. Artık alışverişlerde kişisel bilgilerinizi vermeden ödemeler gerçekleştirebileceksiniz. Sanal ön ödemeli kart olan paykwik sizlere güvenli hizmet vermekle beraber modern teknolojisi ile ve 14 haneden oluşan şifresiyle hem kullanım hızını yükseltecek hem de kullanım zamanı kolaylık sağlayacaktır.