PAYKWIK - PAYKASA - Güvenli Epin Kart

Paykasa kartı nedir, nerelerde kullanılır ve güvenlik ile ilgili merak ettikleriniz..

Paykasa Nedir?

Paykasa Nedir?

Paykasa Kart gizliliğinizi ve güvenliğinizi internet üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizde korumanız adına hazırlanmıştır. Gerçekleştireceğiniz alışverişlerde herhangi bir kredi kartı veya banka kartı gibi size özel tanımlanan bir kart bilgisi paylaşmadan, Paykasa kart bilgilerinizi siteye girerek alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Paykasa card tarafından anlaşmalı siteler aracılığıyla gerçekleştireceğiniz ödemelerinizde tabiri caizse karda yürüyerek izinizi belli etmiyorsunuz. Size özel tanımlanan Paykasa kart bilgilerini siteye girdiğinizde kart içerisindeki bakiyeniz alışverişinizi karşılıyorsa ödemeniz gerçekleşir ve sitenize herhangi bir banka bilgisi vermeden ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Devrin internet devri olması Paykasa kart’a olan talebin her geçen artmasına ortam sağlamaktadır. Güvenlikten ve gizlilikten ödün vermek istemeyenlerin tercihleri arasında yer alan Paykasa kart sizlere kolaylıklar sunmak adına hazırlanmıştır.

Güvenilir kart içerisinde yer alan bakiyenizi kullanmaktan vazgeçtiniz veya satın almak istediğiniz ürün tükendi. Bu durumda Paykasa kart’a ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsunuz. Merak etmeyin Paykasa bu durumda da sizlerin yanında. Paykasa bozdurma işlemleri bu ve benzeri durumlarda sizlerin memnuniyeti sağlanması adına gerçekleştirilmektedir.

Paykasa bozdurma işleminin gerçekleştirilebilmesi adına izlemeniz gereken birkaç basit adımın olduğunu hatırlatmakta fayda var. Sitemiz üzerinde yer alan adımları izleyerek gerekli işlemleri tamamlamanızın ardından, bilgileriniz alanında uzman personellerimiz tarafından hızlıca işleme alınacaktır. İşlemlerin onaylanmasının ardından dakikalar içerisinde ücret iadeniz bildirdiğiniz banka hesabınıza aktarılacaktır. Paykasa’nın sunduğu akıllı ve pratik çözümler sayesinde her konuda müşteri memnuniyeti ilkesi işlemekte ve kazanan sizler olmaktasınız.

İnternet üzerinden alışveriş yapmak için çıkarılmış karta Paykasa Al denir. Limit aşma problemini ortadan kaldıran bu kart, paranıza göre alışveriş yapmanızı sağlar. Ayrıca, sitelere güvenemeyip kredi kartı ile alışveriş yapmak istemeyenler için çok güzel bir karttır. Paranıza göre harcama yapabileceğiniz bir akıllı karttır. Online güvenli ve hızlı olarak nakit kullanımı, alışveriş yapma ve oyun oynamanıza imkân sağlayan, sistematik olan Paykasa Satın Al Kart sanal ortamda güvenli kullanım için icat edilmiştir. Değeri Euro olarak hesaplanır. Sadece birkaç sitede değil, anlaşma yapılmış binlerce sitede alışveriş yapabilirsiniz. Günden güne de anlaşmalı siteler çoğalıyor. Para ile ya da kredi kartı ile uğraşarak zaman harcamak yerine bu sistemle daha kısa zamanda ve daha güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Ülkemizde yeni duyulmaya başladığı için, Paykasa Card ne kadar güvenlidir? Sorusu akıllara takılıyor. İnternet üzerinden çok çeşitli ve çok sayıda dolandırıcılık olduğu için, bu sorunun aklınıza takılması gayet normaldir. Bizde size detaylı bir cevap verelim: bu kartı alırken herhangi bir kişisel bilgi istemiyor. (kimlik numarası ya da annenizin kızlık soyadı gibi ) ayrıca hiçbir firma ya da 3. kişilerle bilgileriniz paylaşılmıyor. Size verilen 16 haneli pin kodu ile alışverişinizi kısa sürede gerçekleştirip siteye ödemenizi yapabilirsiniz. Sanal kart sayesinde soru yağmuruna tutulmadan ödemeleriniz gerçekleşir ve zaman kaybı, gereksiz bekleme gibi stres yaratan durumlar yaşamazsınız. Alışveriş tutkunları, son sürat online alışverişe bu kartla devam edebilir.

Bahis sitelerinde, oyun sitelerinde rahatlıkla, dolandırılma korkusu olmadan kartınızı kullanarak eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Dünyanın her yerinde kullanılan ve köklü bir kuruluş olan sistem, tamamen sizin güvenliğiniz ve rahatlığınız için tasarlanmıştır. Aklınızdaki soruları silip, doğru kararla hemen bir paykasa alın. Sizde bu eğlence yağmurundan faydalanın.

Online alışverişlerin güzelliklerine, her gün bir tane daha ekleyen internet, dünyamız haline geldi. Eskiden sadece ulaşım, iletişim, dünyadan haberler almak için kullanıyorduk. Fakat ışık hızı ile yenilikler getiren internet, zamanla yenilendi ve oturduğumuz yerden alışveriş yapmanızı da sağladı. Önceleri sadece kredi kartı kullanılırken, şimdi daha da yenilendi ve size özel, akıllı kartlar getirdi. Kredi kartı dolandırıcılığını da bu sayede ortadan kaldıran sistem, dolandırıcıların pek hoşuna gitmeyeceğe benziyor. Limit asma korkusu yok, başkasının eline geçme korkusu yok ve kartı satın aldıktan sonra vazgeçme gibi bir güzelliği var. Online alıverişte mucizevi bir sistem olarak tanımlanabilir.

Teknoloji diyarından daha ne istenilebilir ki? Artık alışveriş için satın aldığınız paykasa kart sistemini, dilediğiniz an Paykasa Bozdurma işlemi yaparak, iade alabilirsiniz. Çok basit ve hızlı gerçekleşen Paykasa Bozdurma Euro ya da Usd bazından hesaplanarak, banka hesabınıza naklediliyor. Çok değil, 10 dakika gibi kısa bir sürede işlem gerçekleşiyor. Anlaşıldığı gibi, harcamalar yapabildiğiniz gibi bozdurabilirsiniz. Ben buna rahat, güvenli ve akıllı sistem diyorum. Dijital ortamda tasarlanan, tek kullanımlık ve bir sürü seçeneği olan kart sayesinde mutlu olacaksınız.

Nakite mi ihtiyacınız var? Yoksa acil ödeme yapmanız mı gerekiyor? O zaman hemen uygun bir paykasa kart sitesini arayın Paykasa kart Bozdurma isteğinizi bildirin. Sizi saatlerce, özel bilgiler isteyerek oyalamazlar. Adınız, soyadınız, telefon numaranız, banka hesap numaranız ve paykasa kupon bilgileriniz yeterlidir. Bu işlemden hemen sonra paranız hesabınıza yatırılır. Alışveriş tutkunlarının vazgeçilmezi olacağı kesin. Kredi kartı kullanmayı sevmeyenlerin tercih edeceği bir sistemdir. Artık ülkemizde de yaygınlaştı. İçiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Zamandan tasarruf ettiren ve hesabını bilen sistem sizlerin hizmetinde. İhtiyaca göre hizmet diyebiliriz. İster alışveriş yapmak için kullanın, isterseniz elinizin altında dursun ve nakite ihtiyacınız olduğunda bozdurun.

Üyelik Başvuru

Paykasa satın almak için üyelik veya başvuru gerekmez müşteri temsilcilerinden bir kaç dakika içinde satın alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

15 Milyondan fazla web sitede platformda ve alışverişlerinizde güvenli ödeme yöntemi olarak kullanabilirsiniz.

Beklemek Yok

Paykasa fiziksel bir kart değildir 16 haneli pin kodundan oluşan sanal karttır kargo kurye beklemek yok.

Gizlilik

Paykasa kart satın alırken kimlik ve kişisel bilgi gerektirmez kolayca bir kaç dakikada satın alabilirsiniz.

Sınırsız Limit

Paykasa alırken limiti siz belirlersiniz harcamak istediğiniz miktarda paykasa kartı temsilciden satın alabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Paykasa kodu gizli ve benzersiz 16 haneli bir PİN kodu tercih edilen web sitesine para yatırmak için PİN kodunu gerekli alana girmeniz yeterlidir.