PAYKWIK - PAYKASA - Güvenli Epin Kart

Paykasa kartı nedir, nerelerde kullanılır ve güvenlik ile ilgili merak ettikleriniz..

Paykasa Nedir?

PAYKASA RESELLER NELERDİR?

İnternet üzerinden alışveriş yapmak her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır. İnternetten alışveriş yaparken ödeme seçeneklerinde genelde karşımıza kart ile öde seçeneği çıkmaktadır.
Ancak internette yani sanal ortamda birçok dolancırı bulunduğu için ödeme yaparken dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle tek seferlik kartlar internet üzerinde ödeme yaparken oldukça güvenli ve kullanışlı olmaktadır.
Tek seferlik kullanım ile alışveriş yapabileceğiniz kartlara baktığımız zaman Paykasa karşımıza çıkmaktadır. İnternette güvenilir bir şekilde alışveriş yaparak ödeme yapmanızı sağlayan bu kart kişisel bilgi gerektirmeden bu ödemeyi yapmaktadır. Kişisel bir bilgi istememesi Paykasa’nın en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri olmaktadır. Paykasa kartının para birimi ise Euro’dur. Para biriminin
Euro olmasıyla birlikte Paykasa kartında müşteriler herhangi bir sorun veya sıkıntı yaşamamaktadır. Güvenilir ve resmi bir firma olması da buna büyük bir etkendir.

Paykasa Reseller Kart Alımı

Paykasa reseller firmaları kullanıcılara güvenilir bir şekilde kart alımını sağlamaktadır. Firmalar her geçen gün kendisini daha çok geliştirerek müşterilere en iyi hizmeti sunmaktadır.
Paykasa reseller, Paykasa kart alımınını ve satımını güvenilir bir hale getirmektedir. Yapılan hesaplar güncel kur üzerinden yapılmaktadır. Paykasa reseller, müşterilere fırsatlar sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Müşteriler Paykasa tercih ettikleri zaman herhangi bir sorun veya mağduriyet yaşamazlar. Paykasa reseller firmaları bazı ilke ve prensiplere sahip firmalar olmaktadır. Bu bayilere her zaman müşteriler açısından sorunsuz bir şekilde tercih edilmektedir. Paykasa reseller içerisinde bulunan bayileri tercih ettiğiniz zaman birçok avantaj sizleri beklemektedir. Ekstradan bakiye kazanmanız bile mümkün olmaktadır. Paykasa reseller ile birlikte güvenilir bir şekilde Paykasa sahibi olabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Veren Resmi Paykasa Reseller

Paykasa reseller müşterilerin kaliteli ve güvenli bir şekilde Paykasa almasına yardımcı olmaktadır. Ödeme yapıldığı zaman kart müşteriye sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.
Müşteriler kartı teslim aldıklarından itibaren hemen kullanmaya başlayabilirler. Kart anında kullanıma açıldığı için Paykasa kartının tercih edilmesinin sebeplerinden biri olmuştur.
Paykasa reseller oldukça hızlı bir şekilde işlemleri gerçekleştirirler. Müşteriler Paykasa reseller firmalarından birini tercih ederek güven içerisinde kartını teslim alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilir. Paykasa reseller müşterilere 7/24 hizmet sunan bayiler olmaktadır. Teknik açıdan herhangi bir sorunda Paykasa reseller ile iletişime geçerek alışverisinizin hatasız ve sorunsuz bir şekilde başarıyla sonlanmasını sağlayabilirsiniz.

Neden Resmi Paykasa Reseller Tercih Etmeniz Gerekir

Paykasa reseller ile kart alımı yapacağınız zaman resmi olan Paykasa reseller tercih etmeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Resmi olan Paykasa reseller sizin daha güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Paykasa reseller uluslararası bir sistem olmaktadır. Bu nedenle müşteri açısından da oldukça yoğundur. Paykasa reseller ile iletişime geçtiğiniz zaman 7/24 hizmet almanız mümkün olmaktadır. ön ödemeli kart olan Paykasa’yı tercih ederek ve Paykasa reseller ile bu karta sahip olarak internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi güvenli bir hale dönüştürmeniz mümkün olmaktadır.

Paykasa Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

İnternet üzerinden her gün binlerce alışveriş yapılmaktadır. Bu alışverişin güvenli olması gerekmektedir. İnternette bir çok dolandırıcılık olduğundan dolayı güvenilir olması istenir.
Bunun için Paykasa en güzel seçim olmaktadır. Paykasa reseller üzerinden Paykasa kartı almanız mümkündür. Alım veya bozdurma işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken bazı etmenlere dikkat edilmesi gerekir. Paykasa alırken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri resmi Paykasa reseller ile çalışmanızdır. Paykasa alırken resmi bir firmadan aldığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Sanal kart için e-pin işlemlerine de dikkat etmeniz önerilmektedir. Paykasa reseller ile müşteri temsilcilerine ulaştığınız zaman pin işlemlerine ait sorularınız varsa da kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Satın alımı yapacağınız zaman yapacağınız miktarı banka hesaplarından birine havale ile göndermeniz gerekmektedir. Firma tarafından yaptığınız ödeme onaylandığı zaman kart işleminiz gerçekleşmiş olmaktadır. Müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek kullanmak istediğiniz banka ve hesap bilgilerinizi öğrenmeniz de mümkündür. Paykasa kart şifrenizi aldıkran sonra internette güvenilir bir şekilde işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. E-ticaret alanında Paykasa kart kullanıldığı gibi online oynanan oyunlar da bu kart ile harcama yapmanız mümkün olmaktadır. Ne kadar ödeme yapıyorsanız kartınızdan o kadar miktar para düşmektedir. Ödeme sorunsuz bir şekilde banka hesabınızdan düşerek gerçekleşmektedir.

Paykasa Bayilerine Dikkat Edilmeli

Paykasa avantajlarından yararlanırken bir yandan da dikkat etmeniz gereken şeylerden biri bayiler olmaktadır. Kart alacağınız zaman güncel kur değerlerine dikkat etmeniz önerilmektedir.
Kur değerleri üzerinden işlem yapan bir siteden almanız gerekmektedir. Sitenin resmi bir bayii olması önemli olmaktadır. Paykasa kart için güvenilir olan Paykasa şubelerini tercih etmeniz gerekmektedir. Şubelerin yanında aynı zamanda internette alışveriş yaptığınız siteler de çok önemlidir. Web sitelerinde ssl sertifikası olup olmamasına dikkat edin. Bu sertifika olmayan sitelerden alışveriş yapmayın. Alım ve bozdurma yapılacağı zaman günün kuruna dikkat edilmesi gerekir. Size verilen miktar ile günün kurunu karşılaştırın. Paykasa alırken dikkat edilmesi gerekenlerden biri de kod olmaktadır. Size verilen bu kodu sadece işlem yapacağınız kurumlar ile paylaşmanız gerekmektedir.

Paykasa Kullanmak Güvenli mi?

Paykasa kart internetten alışveriş yapanların çok tercih ettiği bir kart olmaktadır. Peki Paykasa kullanmak güvenilir mi? İnternetten alışveriş yapacağımız zaman banka ve kredi kartı ekstra masraf isteyebiliyor. Ancak Paykasa istememektedir. Paykasa kullandığınız zaman ekstra ücret ödemenize gerek kalmamaktadır. Aynı zamanda sizden herhangi bir kişisel bilgi de istememektedir.
Bu nedenle internette yapacağınız ödemeler son derece güvenle yapılmaktadır. Cvv gibi kodların girilmesi de Paykasa da istenmemektedir. Alışverişiniz bu sayede kolay bir şekilde tamamlanır.
Bu ödeme yöntemini kullanarak internet üzerinden alışveriş yaparken herhangi bir güven sorunu yaşamamanız mümkün olmaktadır. Kişiler kartında bulunan bakiyesi kadar ödeme yapabildiği için müşterilerin eksiye düşmemesini sağlamaktadır. Bu da müşterilerin Paykasa tercih etmesinin sebeplerinden biridir.

GÜVENİLİR PAYKASA SİTELERİ NELERDİR?

Paykasa online ödeme yöntemi olmaktadır. Paykasa ile birlikte alım ve bozdurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinde alışveriş yapılırken kullanıcıların en çok sıkıntı çektiği maddelerden biri güvenilirlik olmaktadır. Paykasa ödeme yöntemi ile birlikte bu sorun ortadan kalkmaktadır. Güvenilir bir şekilde ödeme gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.
Paykasa kart satın alırken de nereden aldığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Her Paykasa satan site güvenilir olmamaktadır. Bu nedenle resmi Paykasa bayilerinden almanız önerilir.

Güvenilir Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Güvenilir bir şekilde Paykasa kart satın almak için öncelikle satın alacağınız siteye dikkat etmeniz gerekmektedir. Girmiş olduğunuz site içerisinde ssl bağlantısının bulunması gerekir.
Ssl sertifikası yazmıyor ise o siteden almamalısınız. Adres satırına baktığınız zaman adres çubuğunda yeşil bir yazı yazması gerekir. Bu yazı güvenli olduğunu gösterir. Daha sonra satın alacağınız zaman müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz önerilir. Müşteri temsilcisi ile birebir konuşarak, aklınızda bulunan sorulara cevap alarak sitenin güvenirliği hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sitenin güvenli olduğunu anladığınız zaman Paykasa kartınızı satın alabilirsiniz.

Resmi Paykasa Reseller Tercih Edilmeli

Paykasa kartınızı satın alırken güvenli olması için resmi Paykasa reseller ile almanız gerekmektedir. Resmi Paykasa reseller tercih ettiğiniz zaman size kart alımında veya daha sonraki işlemlerinizde herhangi bir sorun çıkarmamaktadır. Resmi olan siteler güvenilir Paykasa satan sitelerdir. Resmi olmayan sitelerden kart aldığınız zaman bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.
Bu sorunlardan biri de müşteri temsilcisi olmaktadır. Resmi sitelerde müşteri temsilcisine 7/24 ulaşmanız mümkündür. Ancak resmi olmayan sitelerde bazı sıkıntınız olduğunda bayilik ile iletişime geçmenizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Başarılı bir şekilde Paykasa kartına sahip olmak istiyorsanız resmi Paykasa reseller tercih ettiğinize dikkat edin.

Güvenilir Paykasa Sitesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güvenilir Paykasa sitelerinde Paykasa kart satın alırken de dikkat edilmesi gereken bazı etmenler bulunmaktadır. Öncelikle sitenize çok dikkat etmelisiniz. Site içerisinde ödeme işlemlerinin hızlı ve güvenilir olması gerekir. Bu süreçte Paykasa bayisi çok önemli olmaktadır. Bakiye yükleme veya bakiye bozdurma gibi işlemlerin gerçekleştirileceği bu sitenin güvenilir olması müşteriler açısından çok önemlidir. Güvenilir bir şekilde Paykasa sitelerini bulmak için dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de sitenin resmi olmasıdır.
Resmi bir bayi seçmeniz bu konuda çok önemlidir. Resmi bayiler bakiye yükleme veya bakiye bozdurma gibi işlemleri oldukça hızlı bir şekilde yapar. Hızlı olmasının yanında hiçbir sorun çıkarmadan güvenli bir şekilde işlem gerçekleşmektedir. Resmi bayiler Paykasa bozdurma işleminde de güvenilir olmaktadır. Paykasa bozdurma yapacağınız zaman günlük kur üzerinden değerlendirilir. Güvenilir site üzerinden para yüklediğiniz veya bozdurduğunuz zaman günlük kur üzerinden eksik veya fazla olmadan işleminizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle güvenilir
Paykasa sitesi kart satın alımında ve kullanımında oldukça önemli olmaktadır.

UCUZ PAYKASA NEREDEN ALABİLİRİM?

Paykasa sistemi dünya üzerinde oldukça popüler bir ödeme yöntemidir. Bu kart ile güvenilir bir şekilde ödeme yapmanız mümkündür. Paykasa kart üzerinde ya da içerisinde herhangi bir kişisel bilgi bulundurmamaktadır. Online olarak kullanılan bu kart ön ödemeli kart olmaktadır. Paykasa ile birlikte hızlı ve güvenli bir şekilde internet üzerinden alışverişinizi yapabilirsiniz. Paykasa ile birlikte kişisel bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda kartınızda bulunan bakiye kadar ödeme yapabilmeniz de Paykasa kartının avantajlarından biri olmaktadır. Paykasa kart almanız için Paykasa reseller ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Paykasa bayisi ile birlikte canlı desteğe geçerek Paykasa alımını gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli satış temsilcileri ile birlikte Paykasa kartınıza sahip olabilirsiniz. Bayinizle iletişime geçerek eft veya havale ile birlikte kart ödemenizi yapabilirsiniz. 5-10 dakika süre zarfından sonra kartınız onaylanmaktadır. Bu onaylamadan sonra ise kartınız sizin elinize geçmektedir. Kartınızı aldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paykasa ile Ödeme Yapmak

Paykasa kullanmanız için öncelikle alışveriş yaptığınız siteye dikkat etmeniz gerekmektedir. Sitenin Paykasa ile ödeme alıyor olması gerekmektedir. Site içerisinde ödeme kısmına bakarak Paykasa ile ödeme alıp almadığını anlayabilirsiniz. Çoğu alışveriş sitesinde bulunan bu ödeme yöntemiz uluslararası bir yöntem olup oldukça yaygınlaşmaktadır.
Ödeme yapacağınız zaman ürününüzü seçip ödeme kısmına geçmeniz gerekmektedir. Ödeme kısmında bulunan Paykasa’yı işaretleyerek devam etmelisiniz. Site sizden Paykasa pin kodu istemektedir. Bu kodu girip işlemi onaylamalısınız. Ödeme yaptığınız zaman sizden herhangi bir kişisel bilgi istenmemektedir. Böylece güvenli bir şekilde kimlik bilgileriniz korunarak ödemenizi yapmış olursunuz.

Paykasa Avantajlı Mıdır?

Ucuza ve güvenle Paykasa bayilerinden temin edebildiğiniz bu kartın birçok avantajı bulunmaktadır. Ön ödemeli bir kart olduğundan dolayı karta yüklediğiniz tutar kadar harcama yapabilirsiniz. Böylece eksiye düşmezsiniz. Bütçeniz ne kadar ise o kadar harcama yaparsınız. Satın alırken bütçeniz yetmiyor ise ürünü satın alamazsınız. Bu nedenle tüketim çılgınlığı açısından da Paykasa kart avantajlı bir ödeme yöntemi olmaktadır. Kart içerisinde bulunan bakiyeyi farklı siteler içerisinde farklı alışverişlerde kullanmanız mümkün olmaktadır. Alışveriş planı yapmanızı sağlayarak bütçenizi sarsmamaktadır. Yüksek harcamalar yapmanıza da engel olmaktadır. En büyük avantajlardan biri kimlik bilgilerinin yer almamasıdır. Paykasa üzerinde veya içerisinde herhangi bir kimlik bilgisi bulunmaz. Tüm ödemeleriniz pin kodu ile gerçekleşmektedir. En son paranıza kadar farklı farklı alışverişlerde ödeme yapmanız mümkündür. Aynı zamanda Paykasa da alışverişten kalan paranızı nakde de çevirmeniz mümkün olmaktadır. Nakite çevirerek geri kalan paranızı tekrardan alabilirsiniz.
Paykasa euro bazlı bir ödeme kartı olmaktadır. Bu nedenle kartı aynı zamanda yatırım olarak da kullanabilirsiniz. Paykasa kartına sahip olurken EFT veya havale ile birlikte karta sahip olabilirsiniz. Bunların yanında nakit ile de kartı alabilirsiniz. Oldukça pratik bir ödeme yöntemi olmaktadır.

PAYKASA KART NEREDE KULLANILIR?

İnternet üzerinde birçok sitede alım yapılmaktadır. Sitelerde bir ürün veya hizmet alırken ödeme yapmamız gerekmektedir. Ödeme yaparken bazı dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunur.
Bu unsurlardan en önemlisi de güvenilirlik olmaktadır. Güvenilir bir ödeme yöntemi ile ödeme yapmak herhangi bir dolandırıcılık olmasını engellemektedir. Güvenilir ödeme yöntemlerinden biri de Paykasa olmaktadır. Paykasa kart online bir ödeme yöntemidir. Paykasa kart ile birlikte alışverişinizi yapabilir aynı zamanda da geriye kalan miktarı bozdurma yaparak nakit olarak hesaba geçmesini sağlayabilirsiniz. Paykasa kart kullanırken herhangi bir kişisel bilgi vermezsiniz. Bilgi verilmemesi de Paykasa kartının tercih edilmesinin sebeplerinden biri olmaktadır.

Paykasa Kartı Nasıl Alınır?

Paykasa kartını satın almak için Paykasa reseller ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu Paykasa bayilerinin resmi olmasına dikkat edin. Resmi Paykasa bayilerinden Paykasa kartınızı güvenli ve sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz. Kartınız size teslim edildikten sonra bir pin belirlemeniz gerekmektedir. Belirlenen bu pin ile tüm alışverişlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Kişisel bir bilgi veya cvv girmeden sadece pin ile birlikte güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz. Paykasa kartının birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Sitelerin içinde
Paykasa ödemesi seçeneği bulunan her yerde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online Oyunlarda Paykasa Kullanabilirsiniz

Online oyunlar günümüzde oldukça sık oynanmaktadır. Son zamanlarda oldukça popüler olan bu oyunlarda bazı satın almalar da mevcut olmaktadır. Bu satın almalar için oyun severler güvenilir bir yöntem aramaktadır. Kredi kartı ile satın alım yapılmasının bazı riskleri bulunur. Limit oldukça yüksek olduğundan dolayı kartınızdan fazla para çekmeleri bile söz konusu olabilir. Böyle durumlarda en güvenilir yöntem Paykasa olmaktadır. Paykasa kullanım alanlarından biri de online oyunlardır. Oyunlarda para yüklemek veya bazı eşyaları satın almak için Paykasa kartını kullanabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde oyunda harcama yapabilirsiniz.

Paykasa Kullanım Alanları

Paykasa kartının kullanım alanları oldukça geniş olmaktadır. Uluslararası bir ödeme yöntemi olduğundan dolayı Paykasa sanal kart yurtdışı petrol istasyonlarında dahil kullanılmaktadır. Marketlerde, alışverişlerde, herhangi bir satın alımda Paykasa kartını kullanmanız mümkün olmaktadır. Dünya çapında oldukça yaygın olan bu kart son derece güvenilirdir. Herhangi bir kişisel bilgi vermezsiniz. Sadece pin kodu ile birlikte kartı kullanabilirsiniz. Kişisel bilgi verilmemesi kullanıcıların bu karta olan güvenini de arttırmaktadır. Sanal ödemelerinizde güvenle kullanabileceğiniz bu kartı Paykasa reseller ile birlikte sahip olabilirsiniz. Paykasa kartını alırken ve kullanırken bazı dikkat etmeniz gereken unsurlar da bulunmaktadır. Bu unsurlardan en önemli olanı resmi bir Paykasa reseller ile karta sahip olmanızdır. Resmi bir bayi ile kartı alırken herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsın. Kartı aldıktan sonra pin koduna da dikkat etmelisiniz. Pini satın aldığınız firmalar hariç hiç kimse ve hiçbir yer ile paylaşmamanız gerekmektedir.

PAYKASA SATIN AL MOBİL ÖDEME

Paykasa ön ödemeli kart ile internet üzerinden alışveriş yapmanız mümkün olmaktadır. Paykasa kullanıcılarından biri olarak sizde internetle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Paykasa ile yapılan işlemlerin tümü güvenilir olmaktadır. Paykasa kartlar çok fazla alanda geçerli olmaktadır. Bunlardan biri de online oyunlardır. Oyun oynamayı seven bir kişi iseniz Paykasa kart tam size göre olmaktadır. Yüklediğiniz miktar kadar ödeme yapacağınız bu kartlar ile oyun içerisinde satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Başka bir alan ise bahis olmaktadır. Bahis alanında da Paykasa kartlar ile birlikte ödeme yapılmaktadır. Paykasa kart tercih ederek internet üzerinden ödeme yapılan her işlemle Paykasa kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Paykasa ödemelerinizi cep telefonlarınızdan da yapmanız mümkün olmaktadır.

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Paykasa kart satın alarak güvenle alışveriş yapmanız mümkündür. Peki Paykasa kart nasıl satın alınır? Paykasa kart satın alacaksanız öncelikle bir web sitesi bulmanız gerekmektedir.
Bu web sitesinin resmi bir Paykasa bayisi olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Resmi bayilerde sorun yaşamadan kartınızı kullanabilirsiniz. Bu web sitesine giriş yaptıktan sonra üye olmanız gerekmektedir. Üyelik formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra site tarafından size onay verilmesi gerekmektedir. Bu onayı aldıktan sonra artık Paykasa kartınıza sahip olabilirsiniz. Daha sonra kart limiti seçmeniz gerekmektedir. Bu limiti seçerek içerisine para yüklemeniz gerekir. Kartın ücretini yatırmak için size site tarafından bir hesap numarası gönderilir. Bu hesap numarası ile birlikte ödemenizi havale veya EFT ile birlikte yapabilirsiniz. Bu seçeneklerin dışında mobil üzerinden de Paykasa kartınız ile ödeme yapmanız mümkün olmaktadır.

Mobil Ödeme ile Paykasa Satın Almak

Paykasa kartınızı mobil ödeme yöntemini kullanarak da satın alabilirsiniz. Bu işlem diğer tüm işlemlerden daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. Herhangi bir zaman kaybı yaşamadan
Paykasa kartınıza hemen sahip olabilirsiniz. Mobil ödeme ile birlikte Paykasa kart satın alacağınız zaman cep telefonunuza Paykasa uygulaması indirmeniz gerektiğini de unutmamanız gerekmemektedir. Paykasa uygulamasına telefonunuza indirdikten sonra ödemeler kısmına giriş yapmanız gerekir. Bu kısımda Paykasa kartlarından hangisini almayı seçtiyseniz o kartı seçmeniz gerekmektedir. Kartı seçtikten sonra ücretinizi yatırabilirsiniz. Çok kısa bir süre içerisinde kartınıza sahip olmuş olacaksınız.

Mobil Ödeme İle Paykasa Satın Almanın Avantajları

Paykasa kart alırken zaman kaybetmek istemiyorsanız mobil ödeme ile satın alabilirsiniz. Mobil ödeme ile kart alırken cep telefonunuzda Paykasa uygulamasının yüklü olması yeterli olmaktadır. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde mobil ödeme ile birlikte Paykasa kartına sahip olabilirsiniz. Cep telefonunuza yükleyeceğiniz veya yüklemiş olduğunuz bu uygulamada herhangi bir güvenlik riski olmamaktadır. Güvenle Paykasa kartınızın ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Günün her anında ve her yerde ödeme yapacağınız bu yöntem mobil ödemenin en büyük avantajlarından biri olmaktadır. Cep telefonunza yüklemiş olduğunuz bu uygulama ile birlikte Paykasa kartına sahip olabilirsiniz.
Böylece güvenle alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.