PAYKWIK - PAYKASA - Güvenli Epin Kart

Kart Bozum kuru nedir, nasıl kullanılır ve güvenlik ile ilgili merak ettikleriniz..

Kart Bozum Kuru?

Kart Bozum Kuru

Kart bozum kurumuz tüm epinler için 7TL dir.

Kart Bozum Nedir?

Paykwik kartları ceşitli miktarlarda olabiliyor ve genel olarak kartların en düşük miktarı 10 Euro , en yüksegi de 1000 Euro olarak bilinmektedir. Bu Sanal kartlar sadece Euro cinsinden oluşmaktadır. Bu Paykwik kartları satın alırken sizler TL cinsinden para yatırırsınız. Her paykwik kartın miktarina göre kendi özel fiyatları bulunmaktadır. Siz degerli müşterilermiz bu fiyatları havale ile site hesabına yolladıkdan sonra yatırım yapmış oldugunuz siteden 16 haneli Paykwik kart numarası alabilirsiniz. Dilediginizde de oyunlarda ve alişveriş sitelerinden elde etmiş oldugunuz ceşitli miktarlarda kazanclarınızı Paykwik KART ile cekebilir ve sonrasında ise Paykwik bozdurma işlemi ile paranızı nakit paraya cevirebilirsiniz.

Bu Paykwik kartların bozdurması için site içerinde belirtilen döviz kurları ile hesaplama yapılarak ortaya cıkan miktar sizlerin hesabınıza havale yada EFT yatırılıyor. Paykwik bozdururken döviz kurlarının yüksek olmasına dikkat etmelisiniz, Cünki b kurlar ne kadar yüksek olursa sizlerin hesabınıza yatırılacak miktar o kadar fazla olur.

Paykwik Bozum Güvenli mi ? gibi soru işareti ile karşı karşıya kalan müşteriler kesinlikle en güvenilir ödeme kartlarındandır. Cünki bu kartlar hem oldukda hızlı bir işlem yapılmaktadır, hem de kişisel bilgilerinizi içermeyip oldukda güvenli Alış-Satış yapabileceginizi güvenilir alışveriş yapabileceginiz kartlardır...